HOTHEL to obiekt składający się z 5 apartamentów na wynajem. Położony jest na piaszczystej wydmie, w mieście Hel, jednak z dala od turystycznego zgiełku. Otoczony lasem sosnowym, oferuje spokój i ciszę. Tuż za płotem przebiega ciągnąca się przez cały Półwysep Helski malownicza ścieżka rowerowa.

Najbliższa plaża oddalona jest 850 m od budynku. Do centrum Helu z licznymi restauracjami oraz atrakcjami turystycznymi (Fokarium, Muzeum Rybołówstwa, Bulwar Nadmorski) prowadzi krótki spacer.
W bliskim sąsiedztwie znajduje się Muzeum Obrony Wybrzeża. Duży sklep spożywczy dostępny jest w odległości 400m. Każdy z apartamentów posiada własny zadaszony taras z wygodnym zestawem wypoczynkowym, nowoczesną łazienkę z prysznicem, wyposażony aneks kuchenny (lodówka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa lub piekarnik, płyta grzewcza, naczynia i akcesoria kuchenne), bezprzewodowy Internet oraz telewizor z szeroką ofertą programów satelitarnych. Największy apartament zlokalizowany jest na ostatnim piętrze i oferuje dwa ogromne tarasy z widokiem na dwie strony świata.
W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia. Zapraszamy bez zwierząt.